Live Rock Party για την Κική
![]({"full":{"0":"2018\/04\/ALS-KIKI-1.jpg","1":695,"2":900,"3":false,"file":"https:\/\/www.rousfm.com\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/ALS-KIKI-1.jpg"}})
Ο Πανελλήνιος Σύλλογος Εργαζόμενων στη ΜΟΔ Α.Ε. (ΣΕΜΟΔ), διοργανώνει την Παρασκευή 20 Απριλίου 2018 και ώρα 21:00 Live Rock Party για τα μέλη του, με το συγκρότημα “182 ΣΕΛΙΔΕΣ”, με σκοπό την οικονομική ενίσχυση της πάσχουσας από ALS (Αμυοτροφική Πλευρική Σκλήρυνση), συναδέλφου Κικής Τσακίρη.
Η εκδήλωση θα λάβει χώρα στο Cafe Bar “Le Roi”, τηλ. 210-6816184, Αγίας Παρασκευής 126, Χαλάνδρι, ακριβώς απέναντι από τον σταθμό μετρό “ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ”.
Δεν μπορείτε να αντιγράψετε περιεχόμενο αυτής της σελίδας!